10000PSI Индустриално почистване на тръби за почистване на хидро
Налягане на скоростта: 70MPA/700bar/10000psi
Воден поток: 70L/мин
Дизелово задвижване на двигателя: 145kW, 6- цилиндър
Електрически двигател: 115kW, 380V/50Hz, 3 фаза
Изпрати запитване
представяне на продукта
Описание на продуктите
700bar 70LPM Машината за почистване с високо налягане принадлежи към по-високо ниво на налягане, което може да генерира силна сила на въздействие и ефективно да се скъса и да отлепи всички видове упорити мръсотия, като бетон в тръби, модели от чугун, пластмаса на летището, светлинен варовик, седименти на катран и обикновена нефтохимична скала. Може да се използва за почистване на промишлени тръби, почистване на топлообменник, почистване на кондензатора, почистване и поддръжка на котелните тръби в фабрики за нишесте, захарни фабрики, стоманени мелници, електроцентрали, химически централи и др. Може да се използва и за почистване на корпуси и за операции като разрез на бетон.
С невероятното си налягане тази модна машина 150MPa осигурява водна струя с висока скорост, за да премахне лесно упоритата мръсотия, мръсотия, покрития и отлагания от повърхности, оставяйки ги безкрайни. Независимо дали става въпрос за индустриално оборудване, тръби, резервоари или предизвикателна среда, нашата система за почистване на водна струя 10000PSI осигурява оптимални резултати от почистване, спестявайки ви време и усилия, като същевременно поддържа най -високите стандарти за чистота и производителност.
Ключови технологии на продукта
hydro jetting machine8
01.
Основни плодове
1. За машината помпата се използва технологията. на Германия Камат.
2. Налягането е стабилно и надеждно, лесно се регулира.
3. Инсталира се с аларма с високо налягане и аларма с висока температура за опазване на водата.
4. Пистолетът с високо налягане е използван от неръждаема стомана, максимално налягане 1500bar
7. с аларма с високо налягане и аларма с висока температура за опазване на водата.
hydro blasting machine8
Подробности за продукта
hydro blasting machine9
Колела за лесна мобилност
hydro blasting machine11
дизелов двигател
hydro blasting machine910
Нашият фабричен външен вид
Сравнение на ефекта
hydro blasting machine12
Почистване на топлообменник
hydro blasting machine13
Промишлено почистване на тръби
hydro blasting machine14
Промишлено почистване на тръби
22000PSI възможности за хидро назвучаване на махала:
  • Това са само няколко примера за целите на почистването, които могат да бъдат постигнати с 22, 000 psi hydrojet. Възможностите му с високо налягане го правят подходящ за изискване на задачи за почистване в различни индустриални сектори, като се гарантира ефективни и ефективни резултати за почистване.
Параметри на продукта
Модел
Gyb -3 700/70
Скорост на помпата
366 оборота в минута
Помпа за високо налягане
Тройна помпа за бутало
Материал на главата на помпата: Stainelss Steel
Бутален материал: неръждаема стомана
Скорост на помпата: 405 об / мин
Запас на буталото: 95 мм
Налягане на скоростта
700 бара / 10000 psi
Воден поток
70 l/min
Диаметър на буталото.
30 мм
Задвижване на електрически двигател
115kW, 3phase, 380V/50Hz или 440V/60Hz